Registracija
Pamiršote slaptažodį?
Nuorodų katalogas
Dienos svetainė
Reklama

Statistika & Page Rank

  • Viso nuorodų: 1502
  • Šiandien nuorodų: 0
  • Viso kategorijų: 14
  • Viso subkategorijų: 275
Raktažodžiai

Rubai internetu

Paskelbta: 2015.04.08 12:32
Autorius:
Kategorija: Pirkiniai, paslaugos: El. parduotuvės

Rubai internetu

Internetas ženkliai pakeitė žmonijos gyvenimą. Dabar užsisakyti bilietus ar picą ar netgi nusipirkti automobilį galima neišėjus iš namų.

Rūbai internetu pasieks jūsų namus jei tik turite pinigų jiems įsigyti. Šiuolaikinio pasaulio technologijos tokios, kad neišėjus iš savo buto galima nusipirkti rūbų Kinijoje, Vietname ar Pakistane.

 

Drabuziai internetu tai  gaminiai, kuriuos žmogus užsivelka, užsimauna, užsideda ar apsiauna ant savo kūno. Apranga gali būti siūta, megzta, nerta. Gaminama iš tekstilės, trikotažo medžiagų, odos ir kitų natūralių, dirbtinių bei sintetinių audinių.

 

Galima  įsigyti ne tik puošnių rūbų, bet ir kasdieninių, darbo aprangos. Rūbai internetu tai ir apsauginė apranga - kai kurie darbo drabužiai, bitininko apranga, getrai, šarvai. Ji apsaugo nuo    klimatinių veiksnių: šalčio, šilumos, saulės spindulių, vėjo, lietaus, sužeidimų, bičių, gyvačių įgėlimų, erkių, gyvūnų įkandimų.

 

Speciali, kūną nuo kaitros ar šalčio sauganti apranga siuvama ugnegiasiams, narams, anglies šachtų gelbėtojams, žvejams. 

 

Kariams, ugnegiasiams, policininkams siuvamos uniformos, kurios nurodo organizacinę priklausomybę. Vėl madingos tapo mokinių uniformos, rūbai internetu tiekiami įvairioms įstaigoms ir organizacijoms. Nacionalinė apranga, tautiniai drabužiai nurodo etninę, kultūrinę priklausomybę .

 

Rūbai internetu gali būti naudojami pridengti nuogumą kaip kultūriškai smerkiamą dalyką – viršutiniai drabužiai.pasipuošti – madingi drabužiai, aksesuarai, maskuotis – karinė uniforma, medžiotojų apranga,daiktams nešioti.

 

Jei turite pakankamą kiekį pinigų rūbų internetu galima užsisakyti pačių įvairiausių. Tai apatiniai drabužiai, kelnaitės, kojinės, liemenėlė, marškinėliai, pėdkelnės, viršutiniai drabužiai -     apsiaustas, kailiniai, kelnės, lietpaltis,  marškiniai, megztinis, palaidinė,  paltas, sijonas. striukė, suknelė, šalikas, švarkas.

 

Galima užsisakyti naktinių rūbų - pižamą, naktinius marškinius. Speciali apranga - chalatas, kombinezonas, prijuostė, stula.

 

Galvos apdangalai - skrybėlė, skarelė, kepurė.

 

Ypač reikėtų atkreipti dėmesį į galvos apdangalus. Aišku svarbu ir pilvas ar užpakalis, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje geriausiai gyvena tie kas dirba galva, o ne rankomis ar kojomis. Todėl rekomenduojame visiems saugoti galvą, taip skant kojas laikykite šilumoje, o galvą - vėsioje aplinkoje.  

 

Jei jus pasieks rubai internetu, tai didelė tikimybė, kad bus pasirūpinta ne tik galva, bet ir kitomis kūno dalimis.


 
Reitingas
Vidutinis įvertinimas: 10 (1 balsų)

Komentarai

Komentarų nėra.


VSaugos kodas

*Įveskite saugos kodą:  


Naujausi straipsniai

Restoranas Klaipėdoje

Restoranas „XIX amžius“ – vieta, kur susitinka istorija ir šiandiena. Pietų metu restorane apsilankiusieji svečiai mėgaujasi gausiais ir gardžiais pietumis.

Skaityti toliau...

Drabužiai vyrams

Vyrų aprangai reikia mažiau pagražinimų, blizgučiu nei moterų. Vyru aprangai reikia daugiau solidarumo, rimtumo. Gražus audinys, atitinkantys kūno sudėjimą – svarbiausia jų patrauklumo dalis.

Skaityti toliau...

Rubai internetu

Rūbai internetu pasieks jūsų namus jei tik turite pinigų jiems įsigyti. Šiuolaikinio pasaulio technologijos tokios, kad neišėjus iš savo buto galima nusipirkti rūbų Kinijoje, Vietname ar Pakistane.

Skaityti toliau...